Aktualności

Listy dzieci zakwalifikowanych i ...
23 kwietnia 2021
Szanowni Państwo,
 
Informujemy, że listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą wywieszone w placówce 23 kwietnia 2021 od godziny 13.00, r. Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola do 29 kwietnia do godz. 16.00 (czwartek).
Szkolenie "Zagrożenia ...
9 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczn nr 4 organizuje szkolenie „Zagrożenia cyberprzestrzeni” Dzieci i młodzież ...

Linki

Logopeda, czyli kto?

Nazywam się Monika Drausowska-Rokicka i jestem logopedą. Mam szczęście wykonywać pracę, która jest pasją i przynosi mi bardzo dużo satysfakcji. Ukończyłam Wydział Pedagogiczny na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie Logopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz studia podyplomowe z Integracji sensorycznej. Praca logopedy to nie jest jedynie korygowanie wad wymowy, zajmujemy się budowaniem systemu językowego oraz szukaniem sposobów na umożliwienie „ mówienia” osobom, które mowy werbalnej opanować z różnych przyczyn nie mogą lub opanowują ją w niedostatecznym stopniu.
 Mowa to człowiek, mową opisujemy świat, poznajemy go nadając znaczenie w umyśle- opisowi temu zawsze towarzyszą pojęcia dające się wyrazić słowami. To zaszczyt towarzyszyć i pomagać małemu człowiekowi w przyswajaniu tak ważnej umiejętności jaką jest mowa.
 

Kontakt

Przedszkole Nr 51 "Misia Czarodzieja"

ul. Chrzanowskiego 7
04-381 Warszawa

tel: 22 810 08 80
e-mail: p51@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.